Ako sa zapojiť?

Do súťaže sa môžete prihlásiť vyplnením formulára, ktorý obsahuje možnosť vložiť fotografiu. Nahrajte svoju fotku, na ktorej ste to skutočne vy, kde sa cítite výnimočný/á. Pridajte k tejto fotografii aj popis, v ktorom napíšete, čo je vašou jedinečnosťou. Zapojiť sa môžete v období od 01. 03. 2018 do 31. 03. 2018.

 

Hlavná výhra

Kompletný styling od Barbory Yurkovič s oblečením od ZOOT.

Traja hlavní víťazi zažijú úžasný deň, kedy bude o ich vizáž profesionálne postarané. Hodnota hlavnej výhry je 1000 € a zahŕňa štýlové oblečenie z obľúbeného internetového obchodu Zoot spolu s poradenstvom od profesionálnej a úspešnej slovenskej stylistky, ktorá sa rovnako postará o vaše vlasy a make-up.

 

Barbora Yurkovič

Barbora Yurkovič je vizážistka a módna stylistka. Známa je aj ako dvorná stylistka speváčky Márie Čírovej. Pripravovala styling k inaugrácii prezidenta, prvej dáme Slovenska - Martine Kiskovej a spolupracuje s mnohými módnymi magazínmi, ako je napríklad Emma, herečkami a speváčkami nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Venuje sa tiež módnemu poradenstvu, ktoré si vyskúšala napríklad v druhej sérii show O 10 rokov mladší.

 

Zoot

Zoot je jedinečný internetový obchod s kamennými predajňami nazvanými Výdajne radosti, kde si ich milovaní zákazníci môžu to, čo si objednali aj jednoducho vyskúšať. Zoot vznikol v Prahe a pôsobí aj na Slovensku a Rumunsku. Tento populárny a inovatívny koncept ponúka svojim zákazníkom viac ako 300 značiek vrátane tých vlastných. Ich cenové hladiny pokrývajú spektrum od strednej triedy až po prémiové a exkluzívne kúsky. Zoot sú pokrokoví nadšenci módy so štýlovým a najnovším oblečením pre mužov, ženy aj detičky, a tiež bytovými doplnkami. Nákupy v Zoot si jednoducho zamilujete! www.zoot.sk

 

Ďalšia výhra

Krásny kozmetický kufrík s poukážkami v hodnote 50 eur na nákup dekoratívnej kozmetiky značky trend IT UP

Siedmy z vás si môžu nakúpiť kozmetiku značky trend IT UP podľa vlastného výberu v hodnote 50 €. K tomu získajú krásny kozmetický kufrík, ktorý si následne môžu novou kozmetikou naplniť.

Ďalších desať výhercov získa poukážky na nákup značky trend IT UP v hodnote 20 €.

 

© 2018 dm drogerie markt, s. r. o.